Vanessa Bryant: Kobe ve Gigi’siz bir hayatı düşünmek imkansız

Kobe-Bryant-Family-THUMB.jpg

Helikopter kazasında hem eşi Kobe Bryant’ı hem de 13 yaşındaki kızı Gianna Maria’yı (Gigi) kaybeden Vanessa Bryant sessizliğini bozdu.

Instagram hesabından bir aile fotoğrafı paylaşan Vanessa Bryant, şu ifadeleri kullandı; “Kızlarım ve ben bu korkunç zamanda destek veren ve sevgi gösteren milyonlarca insana teşekkür etmek istiyoruz. Tüm dualarınız için teşekkürler. Onlara kesinlikle ihtiyacımız var. Sevgi dolu bir eş ve çocuklarımıza harika bir baba olan Kobe’nin; sevgi dolu, düşünceli, müthiş bir evlat olmanın yanı sıra Natalia, Bianka ve Capri’ye harika kız kardeşi olan benim güzel, tatlı Giannamın ani kaybıyla tamamen yıkıldık.”

Vanessa, kazada yaşamını yitiren herkes için yas tuttuklarını da vurguladı.

“Şu anda yaşadığımız acıyı tarif edecek yeterli kelime yok” diyen Vanessa, “Kobe’nin de Gigi’nin de deliler gibi sevildiklerini bildiklerini düşünerek avunuyorum. Onlar hayatımızda olduğu için çok şanslıydık. Keşke sonsuza kadar burada bizimle kalsalardı. Onlar bizden çok erken alınan güzel nimetlerimizdi” ifadelerini kullandı.

Ailesinin karşı karşıya kaldığı ‘yeni gerçekliğe’ alışması için mahremiyet ricasında bulunan Vanessa, “Onlarsız bir hayatı düşünmek imkânsız. Fakat her gün uyanıp, Kobe ve biricik bebeğimiz Gigi yolumuzu aydınlattığı için kendimizi toplamaya çalışıyoruz. Onlara sevgimiz sonsuz ve ölçülemez. Keşke onlara sarılabilsem, öpebilsem. Keşke onlar sonsuza dek burada bizimle olabilseler” dedi.

Vanessa Bryant, pazar günü ABD’nin Los Angeles kentindeki Calabasas’ta gerçekleşen trajik kazadan bu yana herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Ancak çarşamba günü Instagram profilindeki fotoğrafını değiştirerek, yerine Kobe’nin kızı Gigi’ye sarıldığı bir kareyi koymuştu.

1999 yılında tanışan, 2001’de evlenen çiftin dört çocukları bulunuyordu.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum