Fenerbahçe’de transfer çalışmaları başladı: Emre Belözoğlu dönüyor

1789791_620x410.jpg

Fenerbahçe transferlere hemen başlamak istiyor. Fenerbahçe transfer çalışmalarını dört koldan sürdürürken yaklaşık 15 gün önce yaşanan bir olayın detayları ortaya çıktı.

Sportif direktör Damien Comolli olmadan Portekiz’e giden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un görüştüğü futbolcu ortaya çıktı. Başkanı Ali Koç’un, Sportif Direktör Comolli’yi dahi yanına almadığı ve son derece gizli tuttuğu Portekiz seferinde ziyaretinin merkez üssünün Benfica kulübü olduğu öğrenildi.

Başkan Koç’un Portekiz’e gittiği dönemde Yassine Brahimi’ye teklifte bulunduğu haberleri çıkmıştı. Ancak Başkan’ın Benfica’nın Sırp oyuncusu Ljubomir Fejsa için temasta bulunduğu ifade edildi.

Fejsa, sezon başı Fenerbahçe’ye karşı Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında 90 dakika forma giydi. Sezonun ikinci yarısında ise yerini altyapıdan çıkan genç isim Florentino’ya kaptırdı. Bu dönemde sadece 1 dakika forma şansı bulabilen Fejsa için Benfica’ya 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği kaydedildi.

Emre Belözoğlu dönüyor

TRT Spor’a konuşan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “Emre Belözoğlu’nun 1 yıl daha Fenerbahçe’de oynayıp futbolu bırakma isteği var.” dedi.

Abdullah Avcı hakkında da konuşan Gümüşdağ, “Abdullah Avcı hiçbir yere gitmeyecek ama ayrılmak gibi bir isteği varsa Cuma günü maçtan sonra konuşuruz” ifadelerini kullandı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum