Şeyma Subaşı: Keşke Acun’dan 3 çocuk yapsaydım

1577519491991-seymas.jpg

Acun Ilıcalı ile olan boşanmasıyla gündeme gelen ve sahibi olduğu Healtyhish Cafe’nin iflas edeceği konuşulan Şeyma Subaşı, katıldığı magazin programında açıklamalarda bulundu. Subaşı, programda “Keşke Acun’dan 3 tane çocuk yapsaydım, şimdi rahattım. Kardeşler beraber büyürdü. Başka babadan çocuk olayında kilitleniyorum. Nasıl olacak bilmiyorum…” dedi.

Magazin Noteri isimli programda konuşan Subaşı, kendisini Instagram hikâyesinde ‘metres’ diyerek eleştiren Seren Serengil hakkında ise “Hayatımda görmedim. Tanımıyorum. Kim olduğunu bilmiyorum. Ne iş yaptığını bilmiyorum. O isme prim vermeye gerek yok” diye konuştu.

Evlilikleri sonlandıktan sonra yaşadıklarına dair açıklamalarını sürdüren Subaşı, “Acun, boşandıktan sonra, ‘Yakında 1 milyon takipçiye inersin’ dedi. Takipçim 2.8 milyondan, 3 milyona çıktı” ifadelerini kullandı.

Yaptığı devamlı tatillerle gündeme gelen Subaşı, sevgilisiyle gittiği tatillerde para harcamadığını söyledi. Melisa’yla gittikleri tatilleri Ilıcalı’nın karşıladığını, bu konuda anlaşmaları olduğunu söyleyen isim, “Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor” dedi.Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum