Adriana Lima iyice bizden biri olup çıktı!

5d3c583a2af1071b2c3462c0.jpg

Metin Hara ile yaşağıdı aşkla Türkiye’de gündemden düşmeyen Adriana Lima geçtiğimiz günlerde Türk iş adamı Emir Uyar’la yaşadığı aşkla yeniden gündem olmuştu. Adriana Lima sosyal medya paylaşımı ile bir kez daha Türk hayranlarının dikkatini çekti.

Türk yazar Metin Hara’dan sonra sosyetik iş adamı Emir Uyar’la yaşadığı aşkla olay olan Adriana Lima, sosyal medyada yayınladığı kare ile Türk hayranlarının dikkatini çekti. Yıllardır Türkiye’ye olan sevgisiyle bilinen Adriana Lima’nın kültürümüze olan tutkusu, ünlü yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla katlandı.

Metin Hara ile 1,5 yıllık ilişkisi boyunca Türk kahvesi ve baklava gibi lezzetlerimizin tutkunu olan Brezilyalı model, Osmanlı hakkında kitaplar okuduğunu da açıklamıştı.

ÖNCE METİN, SONRA EMİR

Hara’dan ayrıldıktan sonra kalbini bu kez sosyetik iş adamı Emir Uyar’a kaptırarak Türkler’e olan aşkını bir kez daha kanıtlayan 38 yaşındaki manken, iyice bizden biri olup çıktı. Takvim gazetesinde yer alan habere göre; 2015’teki İstanbul ziyareti sırasında Sivas Kangalı’nı özel izinle ABD’ye götüren dünyaca ünlü model, köpeğine ‘Darry’ adını vermiş, ona Instagram hesabı da açmıştı.

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki evine ikinci bir Sivas Kangal aldı. Brezilyalı model, yeni köpeğine ise ‘Duran’ adını verdi. 38 yaşındaki güzel, Duran ve Darry isimli Kangal köpeklerini Instagram hesabından paylaştı.

Victoria’s Secret’ın eski meleği Adriana Lima, başta baklava ve Türk kahvesi olmak üzere birçok lezzetimize olan tutkusuyla biliniyor. Lima, bu lezzetleri de sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum