Mansur Yavaş, Melih Gökçek’in cipleri için kararını verdi

98950_814x458.jpg

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyeye ait cipleri, satışı gerçekleşene kadar maddi durumu iyi olmayan çiftlerin düğünlerinde kullanılması yönünde talimat verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın katıldığı bir programda kullandığı, “Belediyede üç cip var biri zırhlı, yaklaşık değerleri 1 milyon. Melih Gökçek’e tahsis edilmiş” ifadeleriyle gündeme gelen ciplerden biri genç bir çiftin başvurusu üzerine düğün arabası oldu.

 

Yavaş’ın, ciplerin ihale yoluyla satışı gerçekleşene kadar maddi durumu iyi olmayan yurttaşların düğünlerinde kullanılması yönünde talimat verdiği öğrenildi.

Mansur Yavaş’ın talimatını sosyal medya hesabından duyuran gazeteci İsmail Saymaz, şunları kaydetti:

“Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait cip, genç bir çiftin başvurusu üzerine düğün arabası oldu. Mansur Yavaş’ın talimatı ile bu cipler, ihale yoluyla satışı gerçekleşene kadar maddi durumu iyi olmayan vatandaşların düğünlerinde kullanılacak.”

İşte o paylaşım:

 

Gazeteci Nevşin Mengü de sosyal medya hesabından Mansur Yavaş’ın kararıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Mengü, şunları kaydetti:

“Ankara büyükşehir belediyesi eski başkanı Gökçek’den geri alınan cip belediye tarafından genç çiftlere gelin arabası olarak ödünç verilmiş”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum