Anket doldur para kazan!
Aksoy Araştırma

İtfaiyeci halı sahada hayat kurtardı

itfaiyeci-hali-sahada-hayat-kurtardia6lOe2ybqUO_Il3SjfNTSw.jpg

İstanbul’da arkadaşlar arasında oynanan halı saha maçında baygınlık geçirerek dili boğazına kaçan bir kişi, itfaiyeci takım arkadaşı tarafından kurtarıldı.

İstanbul Esenler‘deki bir halı sahada arkadaşlar arasında oynanan futbol maçı sırasında Erol Doyan ,baygınlık geçirerek yere yığıldı.

Dili boğazına kaçan Doyan bilincini kaybetti. Takım arkadaşının yere düştüğünü gören İstanbul itfaiyesi Başakşehir grubunda görevli itfaiyeci Kerim Doğan yardıma koştu.

İlkyardım eğitimi olan Kerim Doğan baygınlık geçirdikten sonra dili boğazına kaçıp bilinci kapanan ve çenesi kilitlenen Erol Doyan’a anında müdahalede bulundu.

Çenesi açılıp dili çıkarılan Erol Doyan nefes alarak hayata döndü. Daha sonra hastaneye götürülen Erol Doyan yapılan ayakta tedavinin ardından taburcu edildi.

OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA

Maç sırasında Erol Doyan’ın bir anda yere düşmesi, İtfaiyeci Kerim Doğan’ın koşarak gelmesi, Kerim Doğan’ın takım arkadaşına ilk müdahalede bulunması, saha içindeki kişilerin yaşadığı panik ve Erol Doyan’ın kendine geldikten sonra sahadan çıkması güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum

Top
big data blogu