İstanbul’da taksici dehşeti: Kadın turisti dövüp aracından attı

1040696845.jpg

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bir taksicinin, tartıştığı Faslı kadın müşterisini darp ettikten sonra taksiden atarak yaralanmasına neden olduğu iddia edildi. Yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı, kaçan taksici ise aranıyor.

DHA‘nın aktardığı habere göre olay Dolapdere’de perşembe günü saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Fas uyruklu Sara Finai, Cumhuriyet caddesi üzerinde durdurduğu bir taksiye bindi.

Finai, taksi sürücüsüne Kurtuluş’a gitmek istediğini söyledi. Taksi sürücüsü ise müşteriyi Ortaköy’e götürdü. Taksicinin kendisini farklı yere götürdüğünü anlayan Faslı kadın, tercümanlık da yapan tanıdığı başka bir taksiciyi telefonla aradı.

Tanıdığı taksiciye durumu anlatan kadın, telefonu vererek iki taksiciyi görüştürdü. Bu konuşmanın ardından da taksici aracını geri çevirerek Sara Finai’yi bu sefer Dolapdere’ye götürdü.

Kadın, bir türlü istediği yere götürmeyen taksici ile tartışmaya başladı. Taksici, aracını durdurarak kadını darp etti ardından kadını taksiden atarak oradan uzaklaştı.

Yere düşen kadın, ayağından ve kolundan yaralandı. Haber vermesi üzerine olay yerine gelen tanıdığı taksici kadını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

Faslı Sara Finai, hastanedeki tedavisinin ardından polis merkezine giderek kendisini darp edip taksiden atan kişiden şikayetçi oldu. Polis ekipleri, taksiciyi yakalamak için çalışma başlattı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum