İnce’ye seslendi: Cevabı verdim açıkla

cumhurbaskani-erdogan-ana-muhalefet-ilkokul-musameresi-kivaminda-oyunlarla-yonetiliyor_9b315fc.jpg

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Akhisar mitinginde konuşuyor. Muharrem İnce’nin kendisi için AK Partiyi kurarken Pensilvanya’ya gittiğini söylediğini hatırlatan Erdoğan,”‘cevap vermezse yanında gidenleri açıklarım’ diyor. İşte cevap verdim İnce Pensilvanya’ya gitmedim hadi açıkla ne açıklayacaksan.” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Akhisar mitinginde konuşuyor.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle;

Unutmayın yaparsa yine AK Parti yapar. 2023’e hedeflerimize ulaşarak ülkemizi 2 kat daha büyütmeye talibiz. . Bizim siyasetimiz daima hizmet siyaseti olmuştur.Bizim milletimize efendilik taslamaya değil hizmetkar olmaya geldik.Birileri laf yapar biz icraat yaparız.

Akhisarspor’u tarihinde ilk defa Türkiye Kupası’nı kazandıran Akhisar stadımız hayırlı olsun. Akhisar uluslararası futbol maçlarında da katılacak. Stadımızı yenilemeye karar verdik. AK Parti yatırım demektir, icraat demektir..

AK Parti yatırım demektir, hizmet demektir. Anamuhaletin Cumhurbaşkanı adayı yatırım matırım anlamam diyor, doğru anlamaz. Yerli otomobil için ne diyor sayın Erdoğan geriden geliyor diyor, şu hale bak ya, 20 yıl geriden geldiğimizi söylüyor vah zavallı vah, otomobil ihracatından biz 30 milyar dolar kazandık. Ah İnce ah sen nereden geliyorsun. Kanalı İstanbul’u tanımam diyor, senin mensubu olduğun partinin böyle bir şeyi yok ki, bu CHP’nin dikili ağacı var mı? Bay Kemal de bir garip

Benim AK Parti’yi kurarken Pensilvanya’ya gittiğimi iddia ediyor ve ‘cevap vermezse yanında gidenleri açıklarım’ diyor. İşte cevap verdim İnce Pensilvanya’ya gitmedim hadi açıkla ne açıklayacaksan. Eyy İnce sana bir nasihatte bulunayım, sen siyasete daha çok çıraksın, siyaset dürüstlük ister. İspat etmezsen namertsin!

Yıl sonunda 558 yataklı şehir hastanemizi de Manisa’ya kazandırıyoruz. Manisa’ya köprüler yaparak ulaşımı kolaylaştırdık. Bay Kemal sen hayal bile edemezsin, biz yaparız, bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayalleriniz bile ulaşamaz. Hızlı tren hizmetinden Manisa da istifade edecek. Biri çıkmış Sivas’a hızlı trene ne gerek var diyor, göç başlarmış, bu adamlardan siyasetçi olur mu?

Hızlı trenle Manisa’dan Ankara’ya 3 saatten daha kısa sürede ulaşmak mümkün olacak. İnşa ettiğimiz sulama projeleri ile 162 bin dekar araziyi suya kavuşturduk. Manisalı çiftçilere 2,5 katrilyon tarım desteği verdik, Bay Kemal çiftçiyi aç bıraktınız diyor, be insafsız 2,5 katrilyon verdik. Manisa’ya yapılan bu hizmetlerden Akhisar da hissesine düşeni alıyor. İmam Hatip lisemizin 200 kişilik pansiyonu hizmete giriyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum