İmamoğlu: “31 Mart’ın kahramanları 23 Haziran’da da sandığın güvencesi olacak”

1039250850.jpg

31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildikten sonra, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu, yenilecek seçimler için sandık güvenliği çağrısı yaptı.

Twitter hesabından ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ etiketiyle birlikte bir video paylaşan İmamoğlu, “31 Mart’ın kahramanları olan sandık görevlilerimiz 23 Haziran’da da sandığın güvencesi olacak. Sandığa atılan her oya yine sahip çıkacağız. Tüm süreci sonuna kadar titizlikle takip edeceğiz” dedi.

‘KARŞIMIZDAKİLERİN NELER YAPABİLECEKLERİNİ TAHMİN BİLE EDEMİYORUZ’

Ekrem İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı;

“Değerli sandık görevlisi arkadaşlarım, 31 Mart destanını sizin sayenizde yazdık. Siz olmasaydınız seçim güvenliği diye bir şey olamazdı. Sizler demokrasinin gerçek kahramanlarısınız. Sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Şimdi işimiz daha zor. Karşımızdakilerin neler yapabileceklerini tahmin bile edemiyoruz. Ancak sizlere olan inancım ve güvenim sonsuz. 23 Haziran’da da oy verme ve sayım sürecinin kanunlara uygun olmasını sağlayacağız. Islak imzalı tutanakları titizlikle takip edeceğiz. Her aşamanın kanunlara uygun olduğundan emin olacağız. Biliyorum 31 Mart’ın kahramanları 23 Haziran’da da sandığın güvencesi olacak. Her şey çok güzel olacak.”
Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum