Göz yaşları sel oldu: Düşen jette yaşamını yitirenlere veda…

5aaa690ed3806c30b41d1b3d.jpg

İran’da düşen jette hayatını kaybeden pilot Melike Kuvvet, kabin görevlisi Eda Uslu, yolculardan Liana Kalma Hananel, Jasmin Baruh Siloni, Aslı İzmirli ve Ayşe And son yolculuklarına uğurlandı.

BABA HÜSEYİN BAŞARAN’IN GÖZYAŞLARI SEL OLDU

İran’da düşen jette hayatını kaybeden Mina Başaran, Sinem Akay ve Burcu Gündoğan için Ataköy 5. Kısım Camisi’nde tören düzenleniyor. Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer, tabutun başından bir an olsun ayrılmazken, genç kızın babası Hüseyin Başaran gözyaşlarına boğuldu.

Törende Başaran’ın ailesi, nişanlısı Murat Gezer ile hayatını kaybedenlerin yakınları katıldı. Baba Hüseyin Başaran kızının tabutuna bakarak gözyaşı döktü. Murat Gezer, nişanlısının tabutunun başından bir an olsun ayrılmazken, genç kızın bazı yakınları tabuta sarılarak ağladı. Öte yandan, Mina Başaran’ın tabutu adeta çiçek bahçesine döndü.

KILIÇDAROĞLU, MİNA BAŞARAN’IN CENAZESİNDEYDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İran’da düşen Başaran Holding’e ait uçakta hayatını kaybeden Mina Başaran, Sinem Akay ve Burcu Gündoğar Urfalı’nın cenaze törenine katıldı.

MİNA BAŞARAN VE SİNEM AKAY’IN CENAZELERİ GASİLHANEDEN ALINDI

Mina Başaran ve Sinem Akay’ın cenazeleri Kozlu Gasilhanesi’nden alındı. Mina Başaran’ın cenazesini annesi Beril Başaran, kardeşi Can Başaran ve nişanlısı Murat Gezer tarafından alındı. Akay’ın cenazesi de yakınları tarafından alındı.

Murat Gezer, nişanlısı Mina Başaran’ın tabutunu cenaze aracına taşıdı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum