Funda Arar’dan Murat Özdemir açıklaması

5c1e7f5fae298bd70e7bf742.jpg

Şarkıcı Funda Arar, geçtiğimiz akşam Günay Restaurant’ta sahne aldı. Sevilen şarkıları ve sahne performansıyla salonu dolduran izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı

 

Funda Arar, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oğlu Aras’ın şarkıcılığa yeteneği olduğunu belirten Arar, “Çok güzel şarkılar söylüyor, bazen de aynı şarkıyı diline doluyor. Bir şey de diyemiyoruz. Bir şarkıyı tutturdu mu diline haftalarca onu söylüyor” dedi.

Muhabirlerin, “Sizin şarkılarınızı dinliyor mu?” sorusuna Funda Arar, “Benim şarkılarımı acıklı buluyor, daha eğlenceli şarkılar dinleyesi geliyor. İleride bol bol annesini dinleyecek” cevabını verdi.

‘ADAM NORMAL BAKMIYOR ZATEN’

‘MasterChef Türkiye’ yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in papağana işkence yapmasıyla ilgili ünlü şarkıcı, “Çok kötü bir şey, psikopatlık. Normal bir insanın yapacağı bir şey değil. Normal bakmıyor zaten adam, bakışından belli” ifadelerini kullandı.

‘UMARIM 2019 ŞİDDETTEN UZAK BİR YIL OLUR’

2019 yılıyla alakalı dileklerini de dile getiren Arar, “Yeni yılda herkese öncelikle sağlık diliyorum. Mutlu huzurlu ve bol kazançlı bir yıl olsun. Bu yıl insana, kadına hatta hayvanlara bile şiddetin yaşandığı bir yıl oldu. Umuyorum 2019 şiddetten uzak bir yıl olur” şeklinde konuştu.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum