Erdoğan, ”Palet Fabrikası” iddiaları hakkında konuştu: ”Satılan bir şey yok”

5dd82aaebf21441cf0a7454e.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir Kiraz Belediyesi tarafından düzenlenen yemek sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

İzmir’e ayak bastığımızdan itibaren bizi bağrına basan İzmirlilere şükranlarımı sunuyorum. İktidarlarımız döneminde İzmir’in asla ihmal edilmediği tam tersine sürekli kollandığı gerçeği vardır. İzmir’in başına gelmiş en büyü felaket CHP’dir. İzmir’in geleceği için birlikte çalışacağız.

Suriye’ye kaçmaya çalışıyorlar ama oraya kaçamayacaklar. Çünkü ona göre oralarda farklı stratejiler uyguluyoruz, oralarda farklı tedbirler aldık. Terör örgütü ile arasına mesafe koyan herkese kapımız açık. Suriye’nin kuzeyinde terör devleti kurmak istediler fırsat vermedik. Ülkemizi düşürülmek istenen sinsi oyundan kurtarmayı başardık.

Yedi düvele karşı verdiğimiz mücadele ile ülkemizi içine düşürülmek istenen sinsi oyundan kurtarmayı başardık.

Bir CHP’li benim makamıma gelmiş bir gazeteci de yazmış. Bakın çok açık net söylüyorum. Diyorum ki eğer böyle bir şey olduysa ben Cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum ama Bay Kemal CHP başına bela olmaktan ayrılacak mı ayrılmayacak mı o da kendini koysun. Benimle CHP adına gelip de pazarlığa oturan kim? Açıklasın. “Açıklayamam” diyor.

Bay Kemal tüm dünyanın başarısını teslim ettiği görüşmeler farklı anlatmaya çalışıyor.

Palet Fabrikası ile ilgili her türlü yalanı söylüyor . Satılan bir şey yok. Kendi Genel Başkanlığını korumak için bir yalan ortaya atıyor Bay Kemal olmak hakikaten kolay değil.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum