Binali Yıldırım: Rakibim Ekrem İmamoğlu önde gidiyor, kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum

1560775614623-aw-731230-01.jpg

CUMHUR İTTİFAKI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİNALİ YILDIRIM, "ELDEKİ İMKANLARLA YAYININ FORMATINI BOZMADAN DÜŞÜNCELERİMİZİ ADAYLAR OLARAK İSTANBULLULARLA PAYLAŞMAYA ÇALIŞTIK. YAYININ NE GETİRDİĞİ NE GÖTÜRDÜĞÜ KONUSU İSTANBULLUNUN TAKDİRİDİR" DEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA)

Cumhur İttifakı’nın AKP İstanbul adayı Binali Yıldırım, “Rakibim Ekrem İmamoğlu önde gidiyor, kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

AKP İstanbul İl Başkanlığı’nda konuşan Yıldırım, “Bildiğiniz gibi YSK seç,imlerin sonuçlarıyla ilgili yasağı kaldırmış bulunuyor. Şu an itibariyle seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Kampanya sürecindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Yıldırım, ” Kampanya boyunca yoğun bir çalışma içine giren yakın çalışma arkadaşlarıma teşkilat mensuplarıma ve bizi dinleyen projelerimizi anlatma fırsatı evren İstanbulumuzun güzler insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de teşekkür ediyorum. Sabah oy kullanırken söylediğim gibi seçim demek demokrasi demektir. Bu seçimlerle Türkiye’de demokrasinin  kusursuz işlediği ortaya konmuştur. Elde edilen sonuçlar daha sonra kesin olarak ortaya çıkacaktır. Bu sonuçların İstanbul’a hayırlar getirmesini diliyorum. İmamoğlu arkadaşımıza güzel hizmetler yapmasını temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz” diye konuşacağız.

Ayrıntılar geliyor…

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum