AKP’li Özhaseki’den CHP’ye: Hitlerin propoganda bakanı bunların hocaları oldu

1572691402009-dfgdgdfghdf.jpg

AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP hakkında, “Yalan birinci işleri, algı operasyonları bunların zaten ustalık alanları ve herkesin dünya tarihinde siyasilerin bildiği meşhur Hitler’in Goebbels bunların hocaları oldu. Goebbels’in iki üç tane teorisi var. Birisi diyor ki çok yalan söyleyeceksiniz. Ben CHP’nin başındaki insanın ve etrafındakilerinin ne kadar yalan söylediklerine şahidim. Bire bir yaşamış birisiyim” diye konuştu.

Afyonkarahisar’da termal bir otelde AKP Ankara İl Başkanlığı tarafından ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ düzenlendi. Toplantının 2. gününde AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AKP Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan katıldı.

Ankara İl Başkanı Özcan’ın konuşmasının ardından AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP’li belediyelere yüklendi. AKP olarak büyükşehir belediyelerinin bazılarında olmadıklarını ancak ilçelerde iktidarda yer aldıklarını kaydetti. Özhaseki, “Nüfusun yüzde 56’sı. Cumhur İttifakı’yla beraber baktığımızda zaman nüfusun yüzde 70’i evet en güzel hizmetler orada olur. Vatandaşa en yakın hizmetler orada olur. Onların gönüllerinin, dualarının alınacağı ortamlar orada olur” dedi.

“Cumhurbaşkanımız çok güzel özetliyor, çöp, çukur, çamur bunların belediyeciliği bu kadar”

Hiçbir mazeret söylemeden yollara revan olmaları gerektiğini belirten Özhaseki, “İnşallah bunları yapanlardan oluruz diye düşünüyorum bende. Dışımızda iki tane daha ciddi belediyeciliği olan parti görünüyor birisi Cumhuriyet Halk Partisi. Emin olun onlara şu üç ana tasniften başka bir yerde göremezsiniz. Gerçekten hizmet etmezler. Dün Çankaya tarafındayız bir cami açılışına gidiyoruz yıkıntı, harabe o kadar kötü pasaklı yerler gördük ki; emin olun içim yandı. Cumhurbaşkanımız çok güzel özetliyor, çöp, çukur, çamur bunların belediyeciliği bu kadar.

“Algı operasyonları bunların zaten ustalık alanları”

Bir şey daha var bütün yolsuzlukların ana kaynağı bunların belediyelerinde. Son dönemlerde bir şeyi daha ustaca yapmaya başladılar. O da algı operasyonları, siyasi davranış biçim değiştirerek başka türlü şimdi bir hal üzerine devam ediyorlar. Ustalıkları oldu bu işlerin yalan birinci işleri, algı operasyonları bunların zaten ustalık alanları ve herkesin dünya tarihinde siyasilerin bildiği meşhur Hitlerin Goebbels bunların hocaları oldu. Goebbels’in iki üç tane teorisi var. Birisi diyor ki çok yalan söyleyeceksiniz. Hitlerin propaganda bakanı çok yalan söyleyeceksiniz diyor. Ben CHP’nin başındaki insanın ve etrafındakilerinin ne kadar yalan söylediklerine şahidim. Bire bir yaşamış birisiyim” diye konuştu. (İHA)

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum