Rektör Çakar dinledi

rektor-cakar-dinledi_ce7dc83.jpg

Yükseköğretim kurumları arasında birçok yenilikçi uygulamayı hayata geçiren Düzce Üniversitesi, Açık Kapı Uygulamasıyla bu alandaki öncü rolünü sürdürüyor.

Katılımcı yönetim anlayışını ilk edinen Düzce Üniversitesi’nde, “23. Açık Kapı Günü” gerçekleştirildi. Öğretim elemanları, idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere tüm mensupları Rektörlük Makamında ağırlayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine iletilen fikir, sorun, proje ve iyileştirme önerilerini dinleyerek gündeme gelen konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Şeffaf, sürdürülebilir, yenilikçi yönetim modelini çok önemsediklerini dile getiren Rektör Çakar, bu amaçla Açık Kapı Uygulamasına devam ettiklerini belirtti. Düzce Üniversitesi’nin diğer akademik birimlerine de hızla yayılan bu uygulamayla, eğitim-öğretim, bilimsel araştırma, bölgesel kalkınma ve sosyal sorumluluk gibi birçok konuda ortaya konan projelerin Üniversitenin gelişmesine ve başarılarına olumlu yansıdığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı Uygulamasıyla kurumsal gelişme anlamında önemli mesafeler kat ettiklerine vurgu yaptı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum