Ivanka Trump: Beyaz Saray’da çalışmaya devam etmem çocuklarıma bağlı

1555532151322-trump-ivanka-donald-1.jpg

CLEVELAND, OH - JULY 20: Republican presidential candidate Donald Trump and Ivanka Trump attend the third day of the Republican National Convention on July 20, 2016 at the Quicken Loans Arena in Cleveland, Ohio. Republican presidential candidate Donald Trump received the number of votes needed to secure the party's nomination. An estimated 50,000 people are expected in Cleveland, including hundreds of protesters and members of the media. The four-day Republican National Convention kicked off on July 18. (Photo by Joe Raedle/Getty Images)

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı ve Beyaz Saray danışmanı Ivanka Trump, 2020’de yapılacak başkanlık seçiminin ardından Trump yeniden seçilirse ofisteki görevine devam edip etmeyeceğini açıkladı. Trump, başkanlık ekibindeki danışmanlık görevinin ilk olarak çocuklarına ve onların mutluluğuna bağlı olduğunu söyledi.

CBS News kanalında Face the Nation programına katılan Ivanka Trump, 2020 başkanlık seçiminden sonra sonuca bağlı olarak Beyaz Saray’daki danışmanlık görevine ilişkin konuştu. Trump, “Kararım her zaman çocuklarımın geleceği ve mutluluğuna bağlı olarak esnek olacak.” dedi.

Ivanka Trump, babasının başkan seçildiği ilk günlerde Beyaz Saray’da görev alsa da Washington’da ‘bir misafir’ gibi kalacağını kalan bütün hayatının New York’ta olmaya devam edeceğini söylemişti.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum