Ruslar turizmi Soçi’de tartıştı

ruslar-turizmi-socide-tartisti_4238a0b.jpg

Rusya’nın en çok turist çeken şehirli arasında yer alan ve özellikle Rusya’da kış turizmi denince akla gelen ilk şehir olan Soçi’de düzenlenen turizm forumunda Rus turizmciler Rusya turizminin geleceğini değerlendirdi.

Rusya’nın Soçi şehrinde devam eden turizm forumunda uzmanlar ve turizmciler, başka Rusya turizminin geleceği olmak üzere; aktif olarak turizme yönelik yapılan çalışmalar, turizmin gelecek programları ve interaktif turizm çalışmaları konularını ele aldı. Forum Krasnodar Bölgesi Tatil, Turizm ve Olimpiyat Mirası Müdürlüğü, bölgenin Ticaret ve Sanayi Odası ve Karadeniz Konvansiyon Bürosu’nun desteği ile düzenlendi. Özellikle son yılların en önemli turizm ülkeleri arasında bulunan Rusya, bu forum ile birlikte turizme gösterdiği önemi bir kez daha kanıtlamış oldu.

Ayrıca forumda Rusya’nın en çok ilgi çeken turizm şehirlerinden biri olan Soçi’nin turizm ile ilgili interaktif internet sayfası tanıtıldı. Sayfa, Soçi’de yer alan turistik alanları gezmek isteyenlere birçok dilde destek sağlamak amacı ile tasarlandı. Soçi için yapılan uygulamanın tüm şehirlerde uygulanması planlanıyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum