“Online ticaretteki açığı setmoda.com ile kapatacağız”

mesafeli-satis-e-ticaret.jpg

MNG Holding şirketlerinden setmoda.com’un Üst Yöneticisi (CEO) Tuğrul Çetintaş, online ticaretin yeni dinamiklere ve farklı bakış açılarına ihtiyacı olduğunu, setmoda.com ile bu açığı kapatacaklarını bildirdi.

Setmoda.com’dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Çetintaş, farklı beğenilere göre kombine edilmiş kıyafetleri tek tıkla set halinde ve ulaşılabilir fiyata satın alma imkanı sağladıklarını anlattı.

Çetintaş, “MNG Holding kuruluşu olarak bu yatırım ile e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. 100 kişiye yakın ekibimiz ile müşterilerimize her gün dinamik bir içerik ve yeni kampanyalar sunacağız. Nüfusu 80 milyona dayanan ülkemizde 46 milyon internet kullanıcısı var. Türkiye’nin nüfusunu ve internet kullanıcı sayısını ele aldığımızda e-ticaretin gideceği uzun bir yol olduğunu görüyoruz. Toplam perakendede e-ticaretin payı 31 milyar lira. Online perakendenin payı ise sadece 11,3 milyar lira.” değerlendirmesinde bulundu.

MNG Holding olarak Setmoda.com yatırımı ile online alışveriş sektörüne derinlik de kazandıracaklarını belirten Çetintaş, pazardaki büyük oyuncular arasına girmeyi hedeflediklerinin altını çizdi.

Klasik anlayışın dışına çıkıp, tüketicinin kendi stiline uygun kıyafetleri kombin edebilmesinin yanı sıra önerilen setlerle hiç zorlanmadan moduna ve tarzına uygun stili de bulabileceğini vurgulayan Çetintaş, şunları kaydetti:

“Trendler, moda anlayışları ve tarzlarla birlikte dijital dünyanın hızlı gelişimi alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Son trendleri yakından takip eden, hayallerinin peşinden giden, renkli, neşeli, yeniliklere kolay ayak uydurabilen tüm moda tutkunu kadınlar için artık setmoda.com var. Bir gün neşeli, bir gün romantik, bir gün rahat, bir gün karmaşık hisseden, kendi modunu yansıtan parçaları bir araya getirmekte zorlananlar, setmoda.com’da yer alan modunu resetle tuşunu tıklayarak, gündelik modlarına uygun en doğru parçaları set halinde alabilecekler.”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum