Ünlü futbolcu 6 haftada 3 kez baba oldu! İlginç iddia

Berahino.jpg

İngiltere’nin Stoke City takımında forma giyen ünlü futbolcu Saido Berahino’nun 6 haftada 3 kez 3 farklı kadından baba olacağı iddia edildi. Daha önce de çapkınlıklarıyla medyayı sallayan Saido, bu defa İngiliz basınının gündemine oturdu.

Yıldız futbolcunun 2 aydan daha kısa bir süre içerisinde 3 farklı kadından 3 kez baba olduğu öne sürüldü. Hastane kayıtlarına göre bebeklerin doğum tarihleri 30 Mayıs, 15 Temmuz ve 17 Temmuz olarak açıklandı.Ancak ünlü yıldızın avukatları tarafından yapılan açıklamada 15 Temmuz’da doğan çocuğun babasının Berahino olmadığı söylendi.

Berahino’nun ilk çocuğunun annesinin 30 Mayıs’ta Birminghan Kadın Hastanesi’nde doğum yapan 27 yaşındaki Stephania Christoforou olduğu söyleniyor.

İkinci çocuğun annesinin ise Afrika doğumlu 28 yaşındaki bir hemşire olduğu ve 15 Temmuz’da Manor Hastanesi’nde doğum yaptığı iddia ediliyor.

Son olarak üçüncü çocuğun annesi ise Berahino’nun nişanlısına yakalandığı Chelsea isimli kadın olarak biliniyor. 28 yaşındaki kadının, 17 Temmuz’da yine Manor Hastanesi’nde doğum yaptığı iddia ediliyor.

Oynadığı takımda 913 günde sadece iki gol atan ünlü futbolcu, kariyerinden daha çok çapkınlıklarıyla konuşulmaya devam ediyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum