Trabzonspor 17. başkanını seçiyor

trabzonspor-17-baskanini-seciyor_450b76f.jpg

Trabzonspor Kulübü’nün 73. Genel Kurulu’nun ikinci günü başkan adaylarının konuşmasıyla başladı. Bordo-mavili kulüp bugün 17. başkanını seçecek.

Hayri Gür Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve bugün oy vermeyle sona erecek olan genel kurulun ikinci gününde başkan adayları üyelere hitaben konuşma yaptı.

Yapılan kura seçiminin ardından genel kurul üyelerine ilk olarak Ahmet Ağaoğlu seslendi. Ağaoğlu, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin herkes tarafından bilindiğini belirterek, “Şartlarımız olağanüstü olduğu için kongre yapıyoruz. Enkaz edebiyatı yapmayacağız. Gerçek olan bir şey var ki; bu süreç kulübümüzün birden fazla sorunu olduğunu ortaya koymaktadır. Bu sorunlarımız, başta tüzük olmak üzere ekonomik ve idari yapıdır. Şike süreci bir kulübün başına gelebilecek en büyük felakettir. Bunun için FIFA önünde nöbet tutan adalet neferlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Şike mücadelemizi sürecektir. Bunun için mücadele eden tüm Trabzonsporlulara teşekkür ediyorum. Sonucunu alana kadar bunun peşini bırakmayacağız. Ekonomik durum en büyük sorunlarımızın başında geliyor. Banka borçlarımızı yeniden yapılanması ve kulübe nakit girdisi sağlamaya çalışacağız” dedi.

Adayların listeleri:

Ahmet Ağoğlu’nun listesi: “Ahmet Ağaoğlu, Hayrettin Hacısalihoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Ömer Sağıroğlu, Önder Bülbüloğlu, Faruk Kanca, Emin Kahraman, Haluk Şahin, Mesut Çağlar Bozoğlu, Cahit Erdem, Zayyat Kafkas, Müminhan Bilgin, Ertuğrul Doğan, Serdar Ekrem Şirin ve Yalçın Orhon.

Yedek Üyeler: Lokman Sadıklar, Özer Bayraktar, Onur Sağır, Dursun Ali Sakarya, Zafer Göktaş, Kemal Ertürk ve Tuncay Uzunal.

Metin Kaya’nın listesi: “Metin Kaya, Seykan Gülen, Alaattin Aksoy, Murat Salihoğlu, Necati Selvitop, Abdurrahman Samat, Taner Eyüpoğlu, Mustafa Baki, Burhan Polat, Mücahit Sefa Mataracı, Oktay Çavuşoğlu,Yener Durmuş, Serdar Şahinoğlu, Yasin Kaya ve Gökhan Bahadır.

Yedek üyeler: İbrahim Ataoğlu, Sayim Kuş, Serdar Şahinoğlu, Ömer Birinci, Murat Bilgili, Abdullah Akyüz ve Ali Osman Aydın. Muhammet Emin Keser.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum