Terim: ‘Ali Koç vizyonuna yakışmıyor’

DrWwTA9X4AAM3ww.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Almanya’nın Schalke 04 takımına deplasmanda 2-0 mağlup olan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, “Golden sonra Schalke oyunun hakimi oldu, biz de oyunu bıraktık. Schalke’yi tebrik ediyorum, bizden daha iyi oynadılar ve kazandılar.” dedi.

Deneyimli teknik adam, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kesinlikle davranışını onaylamayalım ancak Hasan, kimsenin cezalandırmasını beklemeden kendisini cezalandıran bir teknik adam ve karaktere sahip. Öz eleştirisini de yapar. Yaptığının yakışmadığını ve zarar verdiğini de biliyor ancak bana göre Galatasaray’a verdiği yarar, zarardan daha fazladır. Eğer onunla ilgili bir konu varsa, ona da biz karar veririz. Onun için yararının daha fazla olduğunu da ısrarla belirtmeliyim. Tükürme falan diyorlar, ben kimseye tükürmedim, insan beddua ederken ne yaparsa onu yaptım.

Kayırılmaktan gayrı, bir de ‘sokak kabadayısı’ lafı var. Hani yeniden centilmenlikten bahsediyordu suyun öte yanı? Üste çıkmak için ‘had aşmak’ ve ‘sokak kabadayısı’ gibi ifadeler kullanmak, bizim sandığımız Ali Koç vizyonuna yakışmıyor. Umarım yanılmıyorumdur.”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum