“Kötü karakterli milyoner, yeteneklerini kanalizasyona attı”

5bc465f5ae78491a10d5f6ce.jpeg
İspanyol Sport gazetesinde Arda Turan’la ilgili oldukça sert bir yazı kaleme alındı. Yazar Toni Frieros Arda Turan’la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.
Sabah gazetesinin derlediği habere göre Frieros, “Barcelona ne yazık ki parmaklarını Arda Turan’a kaptırdı. Son dönemlerin en kötü transferi. Bu Barcelona’nın suçu değildi. Tüm sorumluluk Arda Turan’ın. Barcelona’yı tüm dünyayı alt edebileceği bir yer değil; zengin bir İstanbul mahallesi olarak gördü ve kendini iyi bir hayat yaşamaya adadı. Sıfır empati, sıfır uyum ve sıfır performans. İspanya’da 4 yıl yaşayıp tek kelime İspanyolca konuşamıyordu.” sözleriyle başladığı yazısını şöyle sürdürdü:
Öyle bir duruma geldi ki, Barcelona onunla ne yapacağını bilemez haldeydi. Hiçbir büyük takım onu transfer etmek için, Barcelona’da yarattığı ekonomik yıkımı telafi edecek bir para ödemek istemiyordu.
Türkiye’deki büyük takımlar bile onu istemedi ve sonunda Başakşehir gibi daha küçük bir takıma kiralandı. Barcelona bir süreliğine milyon dolarlarını kurtarmıştı.
Şimdi Başakşehir’in yapması gereken Arda Turan’ı hemen kovmak olmalı.
Eğer Barcelona da ona 1 euro bile ödüyorsa hemen bundan vazgeçmeli. Kötü karakterli milyoner Arda Turan, yeteneklerini kendi elleriyle kanalizasyona attı…
Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum