Koç’tan Fenerbahçeli futbolculara tepki: Ben çocuklara ne söyleyeceğim?

ali-koc_968001255.jpg

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün Alanyaspor’a karşı aldığı 1-0’lık mağlubiyetin ardından futbolcular ve teknik heyet ile bir toplantı gerçekleştirdi. Koç futbolculara, “Yarın 23 Nisan ve orada ben çocuklara hitap edeceğim. Ben onlara bu durumu nasıl anlatacağım, ben çocuklara ne söyleyeceğim?” diye sordu.

Sözcü’den Sercan Hamzaoğlu’nun haberine göre antrenman öncesi yönetici Selahattin Baki ve Sportif Direktör Comolli’nin de yer aldığı toplantıda Başkan Koç tüm takıma kısa bir konuşma yaptı.

Oldukça üzgün ve durgun olan Ali Koç’un futbolcular ve teknik heyete yaptığı konuşmada; “Yarın 23 Nisan ve orada ben çocuklara hitap edeceğim. Ben onlara bu durumu nasıl anlatacağım, ben çocuklara ne söyleyeceğim? En çok onlar üzülüyor. Buna hakkımız yok. Şimdi sizden rica ediyorum, kalan 5 haftada bütün maçları kazanın ve bu sezonu böyle bitirelim” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Teknik direktör Ersun Yanal, Ali Koç ile yaptığı toplantının ardından antrenmana katıldı. Başkanla olan görüşmesinin bitmesiyle Yanal, ilk önce Alanya maçında oynadıkları için salonda yenileme çalışması yapan futbolcuların yanına gitti. Yanal, daha sonra sahadaki futbolcuların yanına giderek antrenmanın tamamında yer aldı.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum