‘Galatasaray, Federasyona teşekkür etmeli’

5be7d3a367b0a81b78ffc160.jpeg

Hürriyet gazetesi Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, Galatasaray’ın aldığı cezalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Ercanlar’ın yorumları:

Galatasaray’da PFDK’ya sevk edilen herkes en alt sınırdan ceza almış. Bence Galatasaray Yönetimi Türkiye Futbol Federasyonu’na teşekkür etmeli.

Olayları sürekli inceledim, Soldado’nun ne yaptığını anlamadım. 6 maçlık ceza çok fazla. Olayları başlatanlardan birisi de Belhanda… Belhanda için hakemler ek rapor düzenleyip PFDK’ya sevk edebilirdi.

Dayak yiyen Fenerbahçeliler, kovalanan Fenerbahçeliler, Galatasaraylılar az bile ceza aldı. Jailson’un yaptığı kesinlikle yanlıştı, hak ettiği cezayı aldı.

PFDK sevklerinin Schalke maçından önce açıklanmasına Fatih Terim’in tepki göstermesi yanlıştı. Kötü bir iletişim sergilediler. Ona bakarsanız Fenerbahçe’nin UEFA’da yarı final oynadığı sene her Perşembe maç günü başına bir şey geliyordu. Cezalar açıklanıyordu. Üstelik 3 Temmuz’un da yakın zamanıydı.

Fenerbahçe yönetiminin Benzia’nın formundan mutlu olduğunu düşünmüyorum. Bence sezon sonunda satın alma opsiyonu kullanılmayacak.

Koeman, Cocu gibi değil, çok sıcakkanlı. Oyuncular da onunla daha sıcak ilişkiler kurdu. Geleceği milli maç arasında netleşir.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum