Çelikler: “Kocaman, Milli Takımın başına geçer”

59d490b9d3806c3c18301de6.jpg

Aykut Kocaman’ın gelecekte Milli Takım’ın başına geçeceğini söyleyen Serdar Ali Çelikler, “Kasım’daki maçtan sonra Aykut Kocaman’ı Milli Takım’ın başında görürüz diye düşünüyorum. Lucescu ayrılırsa; Aykut Kocaman, Şenol Güneş ve Yılmaz Vural, adaylar arasında. Ben Lucescu’nun yerine hoca aramıyorum. Olacağı söylüyorum.” şeklinde açıklamlarda bulundu.

Arda Turan’a konsensus var

Futbolcu tercihleri hakkında yorum yapan Çelikler, “Milli takımda bu oyuncular oynasın. Gruplaşma yapmazlar, hata yapsalar da bir sonrakine düzeltirler. Bu kadroyu sokaktaki insanlar destekliyor. Arda Turan konusunda kesin konsensus var gelmesin diye. Burak Yılmaz’ın durumu belirsiz.” ifadelerinde bulundu.

Fenerbahçe’de yaşanan sorunlar

Ali Koç diyor ki ben kişilere bağlı iş yapmayacağım. Kurtarıcılardan, kahramanlardan, imparatorlardan, ‘Kocaman umudumuzsun’ sloganından kurtarmak istiyorum. Ersun Yanal’dan filan… Başta bir tane başkan, altında sportif direktör, altında idari direktör, altında teknik direktör. Herkes sportif direktöre bağlı olacak. Bu sistemi kurmaya çalışıyor, ben de bunu doğru buluyorum.

Bu dünyadaki tek neden değildir. Bunun doğru olmadığını düşünenler de değişime direnenler değildir. Bu doğru değildir diyorlardır sadece. Başkan bir sistem kuruyor. Bu sistemi kurmaya çalıştığı iki tane isim, doğru isim değil. Ben sadece bunu söylüyorum.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum