Beşiktaş’tan Yıldırım Demirören’e şok!

demiroren.jpg

Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile alakalı üyelerden şok bir talep geldi. Üyeler Demirören’in kulüpten ihraç edilmesini talep etti.

Olaylı geçen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu’nun devam kararı vermesinin ardından Beşiktaş’ın Divan Kurulu ile olağanüstü istişare toplantısında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in Beşiktaş Kulübü üyeliğinden ihraç edilmesinin istendiği öğrenildi.

Bu şoke eden isteğin ardından gözler Beşiktaş Kulübü’ne çevrilirken, bugün gerçekleştirilen Olağanüstü Divan Kurulu İstişare Toplantısı’nda, üyelerin TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Hüsnü Güreli, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aytaç, Mete Düren ve Erhan Kamışlı’nın ihracını istediği de öğrenildi.

Olağanüstü Divan Kurulu İstişare Toplantısı’nda bu gelişmelere ek olarak Galatasaray maçı öncesi Beşiktaş takımının son antrenmanını Vodafone Park’ta yapılması önerisi de sunulduğu öğrenildi.

Divan Kurulu toplantısının ardından yönetim kurulu toplanırken, alınacak kararların ise yazılı olarak açıklanacağı bildirildi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum