Türkiye’nin yeni bilet satış portalı: ‘buradaetkinlikvar.com’

1512996332_BEV.png

Kullanıcıya en uygun etkinliği sunan ‘tıkla ve satın al’ adımları ile tüketiciler için kolaylığı yeniden tanımlayan online bilet satış portalı buradaetkinlikvar.com, etkinlik düzenleyen organizatör ve yapım şirketlerine de kolaylıklar ve veriler sağlayan bir sistem olarak hizmet veriyor.

Her kullanıcıyı online portalda ve sosyal medya hesapları üzerinde gerçekleştirdiği işlemlere göre sınıflandıran, en uygun etkinliği kişiye sunan buradaetkinlikvar.com, aynı zamanda etkinlik düzenleyen organizatör ve yapımcılara ise kullanım kontrolünün kendilerine ait olduğu kişiselleştirilmiş bir panel sağlıyor. Sağlanan panelde organizatör, buradaetkinlikvar.com‘da satılan etkinliğine bilet alan kişilerin demografik bilgilerini rapor olarak elde edebiliyor.

Aylık ziyaretçi sayısı 500 bin ila 700 bin arasında değişen ve kurulduğu tarihten bu zamana ziyaretçi sayısı her ay %15-20 artan buradaetkinlikvar.com‘un verdiği hizmetler arasında kendi portföyünde olan kullanıcılara e-mailing desteği, hizmetin sosyal medya hesaplarından satışta olan etkinliklerin duyuru desteğini sağlıyor.

Hedef: 2018’in yarı yılında 500 bin üye, 1.5 milyon takipçi…

Türkiye’de, Anadolu başta olmak üzere ülke geneline yayılmayı, sanat ve eğlence dolu bir dünya sunmayı hedefleyen online satın alma portalı buradaetkinlikvar.com‘un kurucusu Kaan Sekbektay, sitenin kuruluş amaçlarından birisinin, kitlelerin şehirlerinde etkinlerden haberdar olma noktasında yaşanan sıkıntılar üzerine buradaetkinlikvar.com ortaya çıkardığı bahsederken portalın üye sayısının bir yılda 120 bine, toplam takipçi sayısı ise 400 bine yaklaştığından bahsediyor. 2018 yılı hedefleri arasında ise ilk yarıyıl da üye sayısının 500 bin takipçi sayısının ise 1.5 milyon olmasını planlıyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum