Hepsiburada.com’dan %80’e varan ‘Kara Cuma’ indirimi!

hepsiburada-musteri-hizmetleri.jpg

Türkiye’nin en büyük online mağazası olan Hepsiburada.com indirimleri ile dikkat çekiyor.

Black Friday olarak bilinen Efsane Cuma’ya özel indirimler tüketicilerin istedikleri ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilmelerini sağlıyor. Black Friday indirimleri ile tüketiciler istedikleri ürünü %80’e varan indirimlerle alabiliyor.

Hepsiburada.com’da Black Friday çılgınlığı

Black Friday’e özel %80’e varan indirimlerle dikkat çeken Hepsiburada.com’da hemen her ürünü bulmak mümkün. Sıradan bir günde bile özel indirim ve fırsatlarla tüketicilerin sık ziyaret ettiği sanal mağazaların başında gelen Hepsiburada.com’da bilgisayar, telefon, ev elektroniği, beyaz eşya, spor, hobi ,oyun, kitap, kırtasiye, ofis, müzik, moda, aksesuar, altın, kişisel bakım ve kozmetik, ev dekorasyonu, yapı market ürünleri, otomobil ürünler, anne ve bebek ürünler ile süpermarket ve petshop ürünlerini dev indirimlerle satın alabilirsiniz.

İndirimleri öğremek çok kolay

Hepsiburada.com adresine girdiğinizde Black Friday’e tıklayarak hangi üründe ne kadar indirim olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca site kullanıcılarına indirimleri öğrenme konusunda büyük kolaylık sağlamış durumda. Ekranın sol tarafında yer alan ‘Kampanyalar’ bölümünden indirim aralıklarını seçebilir, tek tek bunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

(Cnn Türk) 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum