Garanti Bonus’tan yılbaşı fırsatları

garanti-bonus.jpg

Bonus sahipleri yılbaşı alışverişlerinden 70 TL bonus kazanırken, American Express Card sahiplerine “70.000 Membership Rewards Puan (MR)” hediye ediliyor.

Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, 2018’e sayılı günler kala Garanti Ödeme Sistemleri, kredi kartı müşterileri için kampanyalar hazırladı.

Yılbaşı kampanyası kapsamında Bonus sahipleri, 31 Aralık’a kadar Bonus üyesi iş yerlerinden market, akaryakıt, giyim ve kozmetik sektörlerinde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL, üçüncü harcamada 20 TL, beşincide ise 40 TL olmak üzere toplamda 70 TL bonus kazanıyor.

Kart sahipleri, kampanyaya ilk harcamalarından önce “KAZAN” yazıp 3340’a SMS atarak veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabiliyor.
American Express Card sahiplerine ise 1 Ocak 2018’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, ilk 4 adet 300 TL ve üzeri alışverişlerinin her biri için 10.000’er Membership Rewards Puan, 5. alışverişleri için de 30.000 MR kazandırarak toplamda 70.000 MR hediye ediliyor.

Kazanılan puanlar American Express Seyahat ve Concierge Hattı’nda uçak biletinden havaalanı transferine ve herhangi bir mağazada beğenilen bir ürünün satın alınması gibi tüm hizmetlerde 2 kat değerli olarak kullanılabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen American Express Card sahiplerinin, ilk harcamadan önce “YENIYIL” yazıp 3340’a SMS göndermesi ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklaması yeterli oluyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum