Amazon bu kez teslimat süresini dakikalara indiriyor

amazon_ozel_alisveris_kulubu_buyvipi_kapatti.jpg

Dünya e-ticaret devi Amazon, teslimat süresini dakikalara indirmek için yeni bir uygulama sundu. Amazon’un yeni servisiyle siparişler dakikalar sonra müşterilere sunuluyor.

Amazon’un geçtiğimiz hafta tanıttığı ve Prime ve Prime Srudent üyelerine ücretsiz sunduğu yeni servisi “Instant Pickup” günlük ihtiyaçları içeren siparişleri 2 dakikadan daha az bir süreye müşteriye sunuyor. Instant Pickup, küçük atıştırmalıklar, telefon şarjları, kişisel bakım malzemeleri gibi günlük ihtiyaçları içeren ürünleri kapsıyor.

Instant Pickup, Los Angeles, Atlanta, Berkeley, Kaliforniya, Columbus, Ohio ve College Park gibi Amazon’un yeterli derecede çalışanı olan yerlerde ve daha çok okul yakınlarındaki 5 noktada hizmete girdi. Servis, önümüzdeki aylarda daha çok noktada hizmete girecek.

Amazon’dan yapılan açıklamaya göre, Instant Pickup ile Prime ve Prime Student üyeleri Amazon uygulaması üzerinden çok sayıda ürünü 2 dakikadan daha az bir süre içinde teslim alabilecekler. Bu servisin, daha çok öğrenciler tarafından kullanılması ve tercih edilmesi bekleniyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum