Maserati’nin 4’üncü showroomu Birmot ile Antalya’da faaliyete başladı

auto-retail-maserati-showroom-experience-004.jpg

Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Türkiye’deki dördüncü showroomu Antalya’da faaliyete başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, otomotiv tarihinde iz bırakan en değerli markalardan biri olan Maserati, 100 yılı aşkın tarihiyle otomotiv tutkusunu bugünün lüks anlayışı ile birleştirerek başarılı bir şekilde ortaya koymaya devam ediyor.

Türkiye’de Fer Mas tarafından temsil edilen Maserati, büyüme stratejisi kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde bayilikler açmayı sürdürüyor. Maserati son olarak Otokoç bünyesindeki Birmot ile turizmin merkezi Antalya’da faaliyete başladı. Aralık 2017’de faaliyetlerine başlayan Maserati Birmot Antalya, 285 metrekarelik showroom ve 120 metrekarelik servis alanına sahip modern tesisinde, Akdeniz Bölgesi’ne satış ve satış sonrası servis hizmetleri verecek.

2017 yılının başından itibaren Türkiye genelinde bayilik sistemini devreye alan Maserati, müşterilerinden aldığı yoğun talep doğrultusunda showroom ve servis noktalarını yaygınlaştırmaya başlamıştı. Bu kapsamda, ilk olarak yine Birmot ile geçen yıl nisan ayında Başkent Ankara’daki tesisini devreye alan İtalyan markası, ardından eylül ayında Bursa’daki showroom ve servis noktasının açılışını gerçekleştirdi.

Maserati, devreye alınan Birmot Antalya tesisiyle, ülke genelindeki tesis sayısını 4’e çıkarmış oldu.

 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum