Turkcell ile Zorlu PSM’den iş birliği

turkcell-ile-zorlu-psmden-is-birligi_6372cfd.jpg

Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşan müzikal, konser, tiyatro oyunu gibi tüm kültür sanat etkinlikleri iş birliği kapsamında ev sahipliğini Turkcell’in yapacağı sahnelerde sergilenecek.

Türkiye’de kültür sanatın gelişimi için her zaman destek halinde olan Turkcell, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’yle yeni bir işbirliğine imza attı. Turkcell’den yapılan açıklamada her yıl yerli ve yabancı yüzlerce performansa ev sahipliği yapan salonlardaki oyunlar artık Turkcell sahnelerinde sergileneceği belirtildi. Yapılan anlaşmada Zorlu PSM’de yer alan ana tiyatro sahnesi, ’Turkcell Sahnesi’ adıyla dünyaca ünlü gösteri ve şovlara ev sahipliği yapacağının altı çizilirken, merkez içinde bulunan drama sahnesinin de ’Turkcell Platinum Sahnesi’ olarak sanatseverlere kapılarını açacağı belirtildi.

“Müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalıklar sunuyoruz”

Zorlu PSM sahnelerinde Turkcell’in ev sahipliğinin kültür sanatın gelişiminde önemli bir rol arz ettiğini vurgulayan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Turkcell olarak, ülkemizin sadece teknoloji alanındaki gelişimi için değil diğer tüm alanlardaki gelişimi için de desteğimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği ülkemizin önemli kültür sanat merkezlerinden biri olan Zorlu PSM ile yaptığımız işbirliği oldu. Bu işbirliği inanıyoruz ki ülkemizde kültür sanatın gelişimine önemli bir katkı sağlayacak. Anlaşmayla birlikte müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalık sunmuş olacağız. Ayrıcalıklar dünyamız Turkcell Platinum’a bu projemizle yeni bir sürpriz daha ekledik. 1001 müşterimiz, uygulamamız üzerinden dönüşümlü olarak sunduğumuz kültür sanat faydalarımızdan biri olan, Zorlu PSM’de hediye bilet fırsatından da yararlanma şansına sahip olacak. Böylece birbirinden özel etkinlikleri yerinde misafirimiz olarak izleyebilecekler. İşbirliğiyle ayrıca Paycell Card ile sunduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekliyoruz. Biletlerini Paycell Card ile alanlara çok özel bir indirim sunuyoruz. Müşterilerimizi yeni işbirlikleri ve ayrıcalıklarımızla şaşırtmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu işbirliği ile alakalı olarak değerlendirmelerde bulunan Zorlu Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Murat Abbas ise “Zorlu PSM olarak, sorumluluklarımızın başında, olabildiğince çeşitlendirdiğimiz program içeriğimizi, daha fazla kitleyle buluşturarak; mümkün olan herkesi sanata dokundurmak yer alıyor. Bu uğurda bizimle hareket etmeye gönüllü markalar da, bizlere vizyoner bakışlarıyla nefes aldırıyor. Turkcell ile işbirliği yaparak büyük bir sinerjinin ilk adımlarını attığımızı düşünüyoruz. Bu işbirliğinin sonucunda sanatı DNA’sında taşıyan, yenilikçi iki markanın sanatın alanı ve kapsamını daha da çok kişiye eriştireceğine eminiz” ifadelerini kullandı.

Turkcell sahnesi, zenginleştirilmiş akustik özelliği ile misafirlerine keyifli  ve özel bir tecrübe sunarken, Turkcell Platinum Sahnesi de özenle tasarlanmış ve doğal akustiğe uygun seçilmiş ses sistemiyle sofistike bir tiyatro sahnesi olacak.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum