Netflix’in ilk Türk dizisinin yayın tarihi belli oldu

57162_814x458.jpg

Netflix’in ilk Türk dizisi Muhafız 14 Aralık 2018 tarihinde izleyenler ile buluşacak.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi gören Netflix, geçtiğimiz aylarda Türk dizisi çekmek için kolları sıvamıştı. Netflix Original olacak olan bu dizinin adı The Protector yani Muhafız olarak açıklanmıştı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı dizide Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık da yer alıyor.

Uzun bir süredir hakkında yazılıp çizilen Muhafız dizi için bugün sevindiren haber geldi. Netflix Türkiye, Muhafız dizisinin tüm bölümlerinin 14 Aralık 2018 tarihinde Netflix’te yayınlanacağını açıkladı. Sadece Netflix’te olacak olan bu dizi TV kanallarında veya diğer platformlarda yayınlanmayacak.

Netflix Türkiye ekibi ise dizi ile ilgili; “Zamanı geldi. The Protector, çok yakında sadece Netflix’te. Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?” açıklamasında bulundu.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum