Hazal Kaya’dan İstanbul Havalimanı yorumu: Gerçekten şahane bir deneyim(!)

1556449846567-hazal-kaya.jpg

“Acil bir durumumuz, hastamız vs. olsa kapısına ticari taksi hariç hiçbir aracın yanaşamadığı bir kapı burası”

Oyuncu Hazal Kaya, yeni hizmete giren İstanbul Havalimanı hakkında eleştirilerini paylaştı. Havalimanın kapısına ticari araç dışında araç alınmadığını söyleyen Kaya, “: “Acil bir durumumuz, hastamız vs. olsa kapısına ticari taksi hariç hiçbir aracın yanaşamadığı bir kapı burası” dedi. Kaya, ‘gerçekten şahane bir deneyim(!)’ ifadesini kullandıç

ABD’den Türkiye’ye gelen Hazal Kaya, İstanbul Havalimanı’nı ilk kez kullandığını söyledi. Instagram hesabından eleştirilerini paylaşan Kaya şunları söyledi:

“Acil bir durumumuz, hastamız vs. olsa kapısına ticari taksi hariç hiçbir aracın yanaşamadığı bir kapı burası. İçeride buna dair hiçbir bilgilendirme yok. Önüne ticari olmayan bir araç gelecekse ancak otoparktan ulaşım var ve otoparka girdiğiniz anda ücret ödemeniz gerekiyor”

“Alanda bilgi vermek ve yardım etmek üzere çok tatlı genç arkadaşlarımız var ama elbette yapabilecekleri sınırlı, üstlerine ulaşmak, görüşme mümkün değil. Müşteri hizmetlerine şikayetlerinizi iletmek isterseniz de yoğunluktan ulaşmanız mümkün değil. Şaşırmadım ilk defa kullandım bu havaalanını gerçekten şahane deneyim (!)”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum