Günde sadece 20 fasulye yiyordu! Son hali şaşırttı…

manken.jpg

Sıfır beden mankenken 500 kalorilik bir diyetle beslenen model Liza Golden-Bhojwani, sağlığını kaybetmek üzere olduğunu anlayınca fikrini değiştirdi ve…

Birçok kadının hayali zayıf, fit ve zarif görünmek… Bunun için oldukça efor harcayan kadınlardan biri de Amerikalı model Liza Golden-Bhojwani.

İngiliz gazetesi Metro’da yer alan habere göre; Liza, Instagram sayfasında dört yıl arayla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ancak paylaştığı fotoğraf, görmeye alışkın olduğumuz “öncesi-sonrası”ya benzemiyordu.

Çünkü Liza, zayıflığını koruyabilmek için 500 kalorilik diyetler yapan ve neredeyse sağlığını kaybetmek üzere olan bir mankendi, fikrini değiştirdi, normal bir insanın beslendiği gibi beslenmeye başladı. Artık kıvrımlı bir güzel olan Liza, şu anki halinden oldukça memnun.

Dört yıl önce sıfır beden bir manken olan Liza Golden-Bhojwani, zayıflığını koruyabilmek için günde yalnızca 500 kalorilik bir diyetle besleniyordu. Moda haftalarında ise adeta hiçbir şey yemiyordu.

“Bir akşam benim çok düşük kalorili yemeklerimden (buharda pişirilmiş 20 adet fasulye) birini hazırlarken bayıldım. O andan itibaren uyguladığım diyeti ve sporu durdurmaya karar verdim. Hala zayıf kalabilirdim ama biraz daha fazla yemeliydim çünkü kendimi berbat hissediyordum” diyen Liza Golden-Bhojwani, şimdi istediği gibi yiyor ve spor yapıyor.

Ayrıca hiç suçluluk duymadığını ifade ediyor.

Lisa Golden-Bhojwani, moda dünyasının tercih ettiği isimlerinden biri ve bu halinden de çok memnun.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum