Efsane dizi geri dönüyor

walter.jpg

2013’te yayınlanan son bölümünden sonra izleyiciye veda eden Breaking Bad efsanesi film olarak geri dönüyor. Breaking Bad ve Better Call Saul’un yapımcısı Vince Gilligan, iki saatlik film için kolları sıvadı.

İlk bölümü 20 Ocak 2008 tarihinde yayınlanan ve 5 sezonun sonunda hayranlarına veda eden efsane dizi Breaking Bad film oluyor.

Kimi eleştirmenler tarafından şimdiye kadar ekrana gelmiş en iyi dizi olarak gösterilen dram dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan, film projesi için çalışmalara başladıklarını sürpriz bir açıklama ile duyurdu.

New Mexico eyaletinin Albuquerque şehrinde çekimlere başlandığı belirtilen filme Greenbrier adının verileceği iddia edildi.

Kaçırılmış bir adamın özgürlük mücadelesini konu edineceği öne sürülen filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Bryan Cranston’ın hayat verdiği Walter White ile Aaron Paul’un canlandırdığı Jesse Pinkman’ın filmde oynayayıp oynamayacağı ise henüz açıklanmadı.

Emmy ve Altın Küre dahil olmak üzere 147 ödül kazanan dizi Amerika ve dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor.

Dizi, başarılı bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın akciğer kanseri olduğunu öğrendikten sonra dönüşümünü konu alıyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum