Ceceli İntizar hakkında konuştu: ‘Gerçeği kimse bilmez’

f76367a5153bb5b2767c7abf872b58ff-2.jpg

Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’nin single kapak fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuş ve üzerine onlarca caps yapılmıştı.

Hatta yanlarına Alişan, Arda Turan, Nihat Doğan gibi isimler de eklenerek sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşılmıştı.

Mustafa Ceceli o capslerle ilgili; “O kapak fotoğrafına çok güldük. Alişan aradı dedi ki bir tek o ceket bana yakıştı. Sonrasında bu fotoğrafa Trump’ı koymaları gerekiyor” diyerek güldü.

‘BEDELİ HUKUKİ OLARAK AĞIR OLACAK’

Geçen yaz magazin gündemine düşen eski eşi, İntizar ilişkisi ile ilgili Yasemin Şefik’in “Biz sana olaylardan dolayı kızdık, kendi adıma söyleyeyim kızdım. Belki de sen de yazılan çizilenlere sinirlendin. Bu konu hakkında ne diyeceksin.” Sorusu üzerine; Mustafa Ceceli; “Ne kadar üstümüze vazife olmayan konu varsa, o konuda konuşmaya bayılıyoruz. Ama gerçeği kimse bilmez. Bol keseden atanlara buradan bir selam vereyim. Desteksiz, delilsiz konuştukları için bunun bedeli hukuki olarak ağır olacak. “ dedi.

Yasemin Şefik’in “Her ilişkinde çok mu aşık oluyorsun? Bu sefer evlilik var sanırım” yorumu üzerine Sinan Akçıl; “Yasemin ilk kez burada açıklıyorum. Evleniyorum. Çok mutluyum. Ve hiçbir ilişkimde evleniyorum demedim. Ama bu sefer başka…” demesi üzerine Mustafa Ceceli; “Nikahına beni çağır sevgilim diyecek 150 kişi tanıyorum.” diyerek kahkahayı bastı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum