Angelina Jolie ve Brad Pitt velayet konusunda anlaştı

Brad-and-Angelina-main.jpg

Eylül 2016’dan beri boşanma ve velayet davası süren Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin altı çocuğun velayeti konusunda anlaştıkları ve dava sürecinde sona gelindiği iddia edildi.

Ayrılık kararının ardından velayet mücadelesi nedeniyle boşanma davaları bir türlü sonuçlanmayan Angelina Jolie (43) ve Brad Pitt (54) sonunda anlaştı.

Ünlü ikilinin vardıkları çözümün detayları açıklanmamakla birlikte, çifte yakın kaynaklar, “anlaşma, sonuca ulaşmak için önemli ölçüde zaman kazandıracaktır” açıklaması yaptı.

İkiliye yakın kaynaklar, “Pitt ve Jolie ortak bir anlaşma zemini buldu ve aile uğruna sorunların halledilmesi gerektiğini düşünüyorlar ve önemli bir sorun olmadıkça meselenin çözüleceğine inanıyorlar” ifadesini kullandı.

Jolie ve Pitt çifti, Eylül 2016’da ayrıldıklarını duyurmuş, Jolie, boşanma işlemleri için mahkemeye başvurmuştu.

Temel pazarlık konusunun altı çocuğun velayeti olduğu davada, Jolie çocukların velayetini tamamen üzerine almak isterken Pitt, velayeti paylaşmaktan yana. İkilinin nasıl bir ortak zeminde anlaştığı henüz bilinmiyor.

Jolie ve Pitt’in üçü evlatlık, üçü biyolojik olmak üzere altı çocuğu bulunuyor. Maddox (17), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (12) ikizler Vivienne ve Knox (10), boşanma davası süresince annelerinin yanında kalırken, babaları belirlenen zamanlarda pedagog eşliğinde çocuklarıyla görüşüyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum