Acun-Şeyma çiftini ayrılığa götüren kişi kim?

60085_814x458.jpg

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Fransa’nın Marsilya kentinde nikah masasına oturan ünlü sunucu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanma kararı olduğu ileri sürüldü.

Boşanma sebeplerinin bir çok nedenden dolayı olduğu söylenen ünlü çiftin henüz bir açıklama yapmadığı ve sosyal medya hesaplarında birlikte çekilmiş fotoğraflarının hala durduğu da göze çarpan detaylar arasında…

Geçen yıl eylül ayında Fransa’nın Marsilya kentinde nikah masasına oturup, St. Tropez’de düğün yapan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı çiftinin bugün boşanacağı konuşuluyor. Gelinim Olur Musun yarışmasında tanınan Sinem Umaş, Twitter hesabından, “Şeyma subaşı aylar önce Çağatay Ulusoyla bir mekanda eğlenip sonra evine gitmişler ve kameralara yakalanmışlardı Acun bu haberi asla yayınlatmadı ben de şaşırmıştım oha neden boşamıyor diye. Acun da bu sırada Defne Samyeli’nin kızına Londra’da ev almış. Vallahi billahi rezillik” şeklinde bir iddia ortaya attı.

Acun llıcalı ile ismi anılan Deren Talu kimdir?

Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızı olan Deren Talu, 1997 yılında İstanbul’da doğdu.

Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.

Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum