Ziraat Bankası’na Stevie Awards’dan 5 ödül

ziraat-bankası.jpg

iraat Bankası, uluslararası profesyonellerin ve firmaların yarıştığı, dünyanın en saygın iş ödülleri programı olan “Stevie Ödülleri”nden 5 ödül aldı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, uluslararası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren, dünyanın saygın uluslararası iş ödülleri programı olan Stevie Awards ödül töreni 21 Ekim’de gerçekleşti. İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen törenden Ziraat Bankası 5 ödülle döndü.

Ziraat Bankası, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Stevie Awards’da, “Yılın Kurumsal İletişim Departmanı” kategorisinde gümüş, Ziraat Türkiye Kupası sponsorluğu ile “Yılın Sponsorluk Kampanyası”, 153. yıl televizyon reklam filmi ile “Halkla İlişkiler-Video”, 2016 yılı faaliyet raporu ile “En İyi Faaliyet Raporu” ve kurum içi vizyon toplantıları ile “En İyi İç Motivasyon Etkinliği” kategorilerinde birer bronz ödülün sahibi oldu.

Ödül törenine Ziraat Bankası’nı temsilen katılan Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Ziraat gibi bir markayı konumlandırmanın özenli ve öngörülü projeler gerektirdiğini belirterek, şunları kaydetti:

“1,5 asrı aşan geçmişe sahip bir bankanın sektörün hemen her alanında lider olarak sürdürdüğü başarıları, bu tür uluslararası saygın değerlendirmelerle de taçlanıyor. Dünyanın 95 noktasında faaliyet gösteren Ziraat Bankası, artık global bir marka. Böyle global nitelikli bir organizasyondan 5 ödülle birlikte dönmek bu nedenle hepimiz için ayrıca gurur verici. Ziraat Bankası olarak her zaman müşteri merkezli çözümler üretmeye ve müşterilerimize daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz.”

 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum