THY’nin 300. uçuş noktası ‘Phuket’ oldu

phuket-1jpg_euXXS.jpg

Türk Hava Yolları, Tayland’ın dünyaca ünlü tatil destinasyonu Phuket’e bugün itibariyle direkt seferlere başladı.

Türk Hava Yolları’nın (THY), Tayland’ın dünyaca ünlü tatil destinasyonu Phuket’e karşılıklı seferleri başladı. Phuket Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen hat açılış töreninde konuşma yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili Bilâl Ekşi; “Türk Hava Yolları genişleyen uçuş ağıyla birlikte yolcularına en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Dünyanın sayılı turizm destinasyonlarından biri olan Phuket’i de kapsamlı networkümüze ekleyerek, yolcularımıza yaptığımız dünyayı keşfe yönelik çağrımızı yinelemekteyiz” dedi.

Turkish Cargo, kargo hizmeti sağlayacak

Türk Hava Yolları’nın yeni uçuş noktası Phuket, dünyanın 120 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo’nun da yeni servis noktası olacak. Turkish Cargo bugün başlayan uçuşlarla birlikte, Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları ile Phuket’e de hava kargo hizmeti sağlayacak.

569 dolara tatil cennetine!

Verilen bilgiye göre; THY yolcuları, İstanbul’dan Phuket’e açılışa özel tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 569 Amerikan Doları’ndan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek. Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri Phuket uçuşlarında, 31 Aralık 2017 tarihine kadar ücretli ekonomi sınıfındaki biletlerini tek yönde 45.000 yerine 22.500 mil karşılığında upgrade edebilecek.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum