THY ve Dr. Öz’den iş birliği

thumbs_b_c_5eb1eaea04706a3fcc748daf857d826d.jpg

THY, Fly Good Feel Good projesi kapsamında Dr. Mehmet Öz ile iş birliğine gitti. Bu kapsamda şirketin resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videoların gösterimi yapılacak.

Kalp cerrahı ve “The Dr. Oz Show” programının yapımcı ve sunucusu Dr. Mehmet Öz, Türk Hava Yolları için sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı üzerine “Fly Good Feel Good” projesine imza atıyor.

Projenin lansmanı, Türk Hava Yolları’nın TK01 Sefer Sayılı İstanbul – New York uçuşu sırasında, yolcularla birlikte sürpriz bir buluşma ile gerçekleşti.

İşbirliği çerçevesinde Dr. Öz, Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağlıklı beslenme ve egzersiz tavsiyelerinde bulunacak. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videolar yer alacak.

Uçuş öncesinde Dr. Mehmet Öz ile bir araya gelen Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Temel ilkelerimizin başında misafirlerimize sunduğumuz marka deneyimini sürekli geliştirmek ve bu sayede uçuşlarının her anını daha konforlu ve keyifli hale getirmek geliyor. Uçuş deneyimleri boyunca onlara kendilerini iyi hissettiriyor olmak, ödüllü hizmet anlayışımızın önemli bir parçası.” dedi.

Dr. Öz ise, “Türk Hava Yolları, uçak içinde farklı hizmet anlayışı ve ikramları ile dünyaca ünlü ve ödüllü bir şirket. Fly Good Feel Good ise, yolcuların uçuş deneyimlerinin sağlık ve zindelik boyutuna eğilen etkileyici bir proje. Projenin, Türk Hava Yolları marka deneyimini daha da yukarılara taşıyarak, yolculara gösterilen özeni ortaya koyması açısından çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

‘Uçak Doktor’ uygulaması başladı

Türk Hava Yolları, “Fly Good Feel Good” projesi kapsamında ayrıca, programa kaydolarak uçuşlarında ekstra mil kazanabilen doktorların, uçakta doktora ihtiyaç duyulması durumunda görev almalarını sağlayan, gönüllülük esasına dayalı “Uçan Doktor (Flying Doctor)” uygulamasını da başlattı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum