Media Markt yeni girişimcilerini arıyor

girisim.jpg

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökyıldırım, “Sektöre yön verecek dünya çapında çözümlerin çıkacağına inanıyoruz” dedi

Elektronik perakendecisi Media Markt, “Startup Challenge” projesiyle perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri arıyor.

Media Markt açıklamasına göre, Avrupa’daki 50 yıllık tecrübesini sürekli inovasyona dönüştüren şirket, perakende sektöründe fark yaratacak, inovatif fikir ve uygulamaları hayata geçirmek için Türkiye’deki girişimcilerle buluşuyor.

– Projede ilk 3 girişim ödüllendirilecek

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen, geliştirdikleri inovatif fikir ve uygulamalarla yaratıcı çözümler sunan tüm girişimler, 20 Nisan’a kadar “www.mediamarktstartupchallenge.com” internet sitesinden projeye başvuru yapabilecek.

Başvurular değerlendirilerek, kriterlere en uygun görülen 10 girişim 7 Mayıs 2018’de gerçekleşecek MediaMarkt Startup Challenge Day’de sunum yapacak ve jürinin belirleyeceği ilk 3 girişim ödüllendirilecek.

Birinci seçilen girişim, MediaMarkt Türkiye’nin bağlı olduğu MediaMarktSaturn Retail Group ve Plug&Play iş birliğiyle düzenlenen Avrupa’nın önde gelen girişimcilik yarışmalarından Retailtech Hub Programı’nın haziran ayında Münih’te düzenlenecek final sunumlarına katılma hakkı kazanacak.

Bununla birlikte finale kalan tüm girişimlerin geliştirdikleri fikirlerin, MediaMarkt Türkiye mağazalarında pilot olarak uygulanması hedefleniyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum