Küçükyalı Hilltown AVM sonbaharda kapılarını açıyor

hilltown.jpg

Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM’de sona gelindi.

Rönesans Gayrimenkul Genel Müdürü Hasan Şimşek, Hilltown Alışveriş Merkezi, bu yıl Eylül ayında faaliyet göstermeye başlayacak dedi.

Projenin 250 milyon avro yatırımla hayata geçirildiğini belirten Şimşek, 63 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanı olan Hilltown’da 192 adet mağaza, 12 sinema salonu, 40 adet cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunduğunu söyledi.

Yıllık 15 milyon ziyaretçi

Hilltown’ın konsept mimarisinin Amerikalı mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects imzası taşıdığını söyleyen Şimşek, Hilltown AVM Küçükyalı’da yıllık 15 milyon ziyaretçi beklediklerini belirtti.

Hilltown AVM mağazaları

Eylül’de açılması planlanan Hilltown’da yüzde 65 doluluğa ulaştığını belirten Şimşek, “Vakko, Massimo Dutti, Oysho, Mavi, Bershka, Sephora, Macro Center, Zara, Zara Home, Koton, Mavi, H&M, Boyner, Beymen Club, Big Chef’s, Ramsey, Macfit ve Flo gibi markalarla anlaşma sağladık. Bunların yanı sıra yüzlerce farklı marka da projemizde yer alacak. Türkiye pazarına ilk kez girecek firmalarla da görüşüyoruz.” dedi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum