Kazancı Holding Yönetim Kurulu’nun Yeni Üyesi Barış Erdeniz Oldu

AKSA-ENERJİ-Cemil-Kazancı-1.png

Kazancı Holding Yönetim Kurulu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. 2014 yılında Yönetim Danışmanı olarak Kazancı Holding ailesine katılan Barış Erdeniz, Kazancı Holding Yönetim Kurulu üyesi olarak atandı. 8 Ağustos 2017 tarihi itibari ile yeni görevine başlayacak olan Barış Erdeniz, Kazancı Holding bünyesinde İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri, Bilgi Teknolojileri, Denetim, Hukuk, Tarım, Turizm ve İdari İşler Departmanları’ndan sorumlu olacak.

2014 yılından bu yana Kazancı Holding’de Yönetim Danışmanı olarak görev yapan Barış Erdeniz, Kazancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Yeni atama kapsamında, Kazancı Holding İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri, Bilgi Teknolojileri, Denetim, Hukuk, Tarım, Turizm ve İdari İşler Departmanları, Barış Erdeniz’in sorumluluğunda olacak.

Barış Erdeniz Kimdir?

Lisans eğitimini Doğuş Koleji’nin ardından Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve İşletme üzerine tamamlayan Barış Erdeniz, 2012 yılında TÜRMAK Makina San. ve Tic. AŞ’de İş Geliştirme Müdürlüğü görevinin ardından 2013 yılında, Turuncu Pazarlama şirketini kurdu ve Genel Müdürlüğünü üstlendi. 2014 yılında ise Yönetim Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Erdeniz Danışmanlık şirketini kuran Barış Erdeniz, yine aynı yıl, Yönetim Danışmanı olarak Kazancı Holding ailesine katıldı.

Operasyonel verimlilik alanında birçok başarılı proje yürüterek Kazancı Holding hedeflerine katkı sağlayan Erdeniz, yeni göreviyle Kazancı Holding’in operasyonel verimliliği için çalışmalarına devam edecek.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum