Kastamonu Entegre’nin Ürün Çeşitliliği ve Kalitesi, Beyrut ve Dubai’ye Taşındı

1496044261_DubaiFuargorsel__4_.jpg

Türkiye’de ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, uluslararası fuarlarda Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor. Mayıs ayında katıldığı iki büyük fuarla rotasını Beyrut ve Dubai’ye çeviren Kastamonu Entegre, ürünlerinin kalite ve çeşitliliği ile adından söz ettirdi.

Kastamonu Entegre’nin Mayıs ayındaki ikinci durağı, 22-25 Mayıs tarihlerinde Dubai’de gerçekleşen “Middle East Covering” oldu. Bu yıl 27’ncisi düzenlenen fuar, sektör profesyonellerin büyük ilgisini gördü. Laminat parke sektöründe dünya pazarına yön veren Kastamonu Entegre, fuar ile birlikte Ortadoğu ile ilişkilerini sağlamlaştırmış oldu.

Türkiye adına fuarlarda sektörü temsil eden Kastamonu Entegre; her iki fuarda da Vision, Reflection, Floorpan serisi, Evogloss, Acrylic Panel, Glossmax, Dorpan ve Doorlam ürünlerini, renkli ve dijital baskılı serilerini tanıttı. Kastamonu Entegre’nin, mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine yönelik ürettiği, yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Sınır tanımayan global markalarının kıtaları gezdiğini belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Sektörün en kilit fuarlarına düzenli olarak katılım gösteriyor, yeni ürünlerimizi tanıtıyoruz. Bizleri düzenli olarak takip eden, devamlı müşterilerin yanı sıra her yıl yeni ortaklıklar geliştiriyoruz. Fuarlarda sektör profesyonellerinin konferans, konuşma ve sunumlarını izliyor, yenilikleri yerinde takip ediyoruz.” dedi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum