Yılın başarılı işadamına ödül

yilin-basarili-isadamina-odul_f895fb9.jpg

ANKARA(DHA) TOKAT Yayın Grubu tarafından son 17 yıldır geleneksel olarak verilen "Yılın En Başarılı İşadamı" ödülü Bereket Döner Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Taşkıran’a verildi. Abisi Bereket Döner Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Taşkıran ile birlikte çıktıkları bu yolda küresel güç ve Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü haline getiren Fatih Taşkıran 19 yıllık başarı hikayesinde ilk kez bilinmeyenleri anlattı.

Ödülünü İstanbul’da düzenlenen törenle alan Fatih Taşkıran, başarı hikayesini anlatırken Türkiye’nin dört bir yanında en hızlı şubeleşmeye giden şirketi olacağını söyledi.

KİRACININ KİRACISI OLARAK BAŞLADI

Beyoğlu Havva Sokak’taki 25 metrekarelik bir dükkanda başladıklarını ve küçük bir dükkana kiracının kiracısı olarak sektöre girdiklerini söyleyen Taşkıran, 1988 yılından günümüze kadar ulaşan yatırım ve markalaşma sürecinin zorluklarını anlatırken zaman zaman duygu yüklü anılarını anlattı. Taşkıran, 2016’da yıllık 150 milyon liralık ciroya ulaşan Bereket Döner’i 2019 yılı sonuna kadar 81 ilde en az 300 şube, 3 bin çalışanı ve yeni yatırımı besi çiftliği ile 500 milyon liralık ciro elde etmeyi hedefliyor.

(FOTOĞRAF)

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum