Uzman estetisyenden sosyal sorumluluk projesi

uzman-estetisyenden-sosyal-sorumluluk-projesi_587afda.jpg

ANKARA(DHA) UZMAN Estetisyen Filiz Çekin, "Her Kadın Güzeldir Projesi" kapsamında başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında kemoterapi gören ve bu süreçte kaşlarını kaybeden kadınlara ücretsiz kaş ve meme ucunu kaybetmiş kadınlara da ücretsiz meme ucu protezi yaparak kanser hastası kadınların umudu oldu.

"İLK İLACI MORAL VE MOTİVASYON"

Her Kadın Güzeldir Projesi kapsamında kemoterapi gören ve tedavi sürecinde özellikle kaşları dökülen kadınlara ücretsiz kaş yaparak tüm kanser hastası kadınların umudu olduklarını dile getiren Uzman Estetisyen Filiz Çekin,"Tüm dünyaya örnek olmak istiyoruz ve her yerde kemoterapi sürecindeki kadınlara kaş yapılmasını istiyoruz. Nilay Beauty Center kliniğinde şu ana kadar kanser hastası 78 kadına kıl tekniği ile kaş yaptık. Kanser tedavisi gören insanların ilk ilacı moraldir, motivasyondur. Kliniğinin kapılarının tüm kemoterapi gören kadınlara açık ve onların yüzünde tebessüm görmeden bırakmıyoruz" dedi.

Çekin, aynı zamanda Her Kadın Güzeldir Projesi’ne tüm uzmanların katılmasını ve kanser hastası insanlara yardımcı olunmasını istedi.

(FOTOĞRAF)

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum