TRAKYAKA, EMITT'e turizmcilerle katıldı

trakyaka-emitte-turizmcilerle-katildi_4fd06c3.jpg

EDİRNE (AA) – Trakya Kalkınma Ajansı’nın (TRAKYAKA) İstanbul’da düzenlenen 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) Trakyalı turizmciler ile katıldığı bildirdi.

TRAKYAKA’dan yapılan açıklamada, dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2017’nin 26-29 Ocak tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendiği belirtildi.

Trakyalı otel ve acentelerin TRAKYAKA öncülüğünde fuara katıldıkları dile getirilen açıklamada, “Trakya standında fuara katılan Trakyalı tur operatörleri ve oteller, yurt içi ve yurt dışından fuara katılan tur operatörleri, acenteler ve otellerle ikili iş görüşmeleri yaptı ve iş bağlantıları kurma fırsatı buldu.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, profesyonelleri ön plana çıkartan bir konseptle fuara katıldıklarını belirterek, fuar sayesinde sektör temsilcilerinin iş bağlantıları kurmalarına uygun bir zemin oluşturmayı amaçladıklarını kaydetti.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum