Terör estiren trafik canavarı yakalandı

5be0633161361f0a38d6ff08.jpg

D-100 karayolunda makas atarak trafik güvenliğini tehlikeye atan ve aracın camından dışarıya silahla ateş eden sürücü gözaltına alındı.

İstanbul’da bir sürücü farklı zamanlarda trafik güvenliğini tehlikeye düşürecek şekilde makas atarak araç kullanmış ve başka bir araçtan da silahla ateş ederken görüntülenmişti.

Sosyal medya hesabından paylaşıldıktan sonra tepki çeken görüntüler üzerine Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı sivil trafik ekipleri, harekete geçti. Yapılan çalışmalar kapsamında sürücü Gürkan Köse yakalanarak gözaltına alındı. Kullandığı kurusıkı tabancaya da el konuldu.

“Tahlikeye attığım vatandaşlardan özür dilerim”

Gözaltına alındıktan sonra polis merkezi çıkışında konuşan Gürkan Köse, “Asker konvoyu nedeniyle havaya 2-3 el ateş açtım. Canını tehlikeye attığım bütün vatandaşlardan özür dilerim. Arabayı spor amaçlı kullanıyorum, bir daha kullanmayacağım. Bu drift değil, hızlı makas atma” diye konuştu.

Bin 2 TL trafik cezası kesilen sürücü Gürkan Köse kurusıkı tabanca ile ateş ettiği için trafik polisleri tarafından karakola teslim edildi.

Sosyal medyada da paylaşılan görüntülerde, sürücü bir farklı zamanlarda bir kaç yerde makas atarak trafikte ilerlerken ve aracın camından ateş ederken görüntüleniyor.

Kaynak:DHA

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum